Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SİTEDE RADYO DİNLEMEK İÇİN NE YAPMALIYIZ?

YazarMesaj
veli03
Admin
veli03

SİTEDE RADYO DİNLEMEK İÇİN NE YAPMALIYIZ? Empty
MesajKonu: SİTEDE RADYO DİNLEMEK İÇİN NE YAPMALIYIZ?   SİTEDE RADYO DİNLEMEK İÇİN NE YAPMALIYIZ? I_icon_minitimeÇarş. Mart 26, 2008 4:04 pm

Alamescit. Fm'i yüksek ses kalitesi ile dinlemeyi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Öncelikle yüksek ses kalitesi ile sesi alabilmeniz için bilgisayarınızda FLATCAST uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Bu uygulamayı bilgisayarınıza yalnızca bir defaya mahsus yüklemeniz yeterlidir.
Şimdi adım adım FLATCAST uygulamasının yüklenişini yapalım.

1. Adım :

Eğer bu adımdaki resmi göremiyor ve sesi alamıyorsanız aşağıdaki yolları izlememiz gerekmektedir.

SİTEDE RADYO DİNLEMEK İÇİN NE YAPMALIYIZ? 4410
Butona bastığımızda karşımıza çıkan görüntü bu ise herhangi bir uygulama yüklememize gerek yok demektir.

2. Adım:
SİTEDE RADYO DİNLEMEK İÇİN NE YAPMALIYIZ? 1110
Bu şekilde bir görüntü ile kısa bir süre hiç bir şey yapmadan bekleyelim.

3. Adım:
SİTEDE RADYO DİNLEMEK İÇİN NE YAPMALIYIZ? 2210
çıkan bu uyarıyı üzerine yani çıkan uyarının üzerine tıklayarak bir sonraki adıma geçmeniz gerekmektedir.

4. Adım:
SİTEDE RADYO DİNLEMEK İÇİN NE YAPMALIYIZ? 3310
Bir önceki adımda söylediğimiz işlem yapıldıktan sonra karşımıza çıkacak pencere bu şekilde olacaktır. Burada Yükle seçeneğini secerek son işlemimizi yapmış oluyoruz. Kesinlikle güvenilir bir uygulamadır. Yüklemenizde hiç bir sakınca yoktur.

5. Adım :
SİTEDE RADYO DİNLEMEK İÇİN NE YAPMALIYIZ? 4411
Son olarak karşımıza gelecek olan görüntü bu şekildedir. Bu görüntüyü aldıktan sonra yapacak başka hiç bir işlem yoktur. Ayrıca bu işlemi tamamladıktan sonra sistem hiç bir şekilde bir daha sizden bu uygulamayı yüklemenizi istemeyecektir.
http://www.damarinyeri.com

SİTEDE RADYO DİNLEMEK İÇİN NE YAPMALIYIZ?
1 sayfadaki 1 sayfası